IJMUIDEN - Na 5 zeer succesvolle jaren als trainer van het vlaggenschip van Stormvogels heeft Patrick Krop besloten zijn vleugels uit te slaan.


Zijn ambitie is om hogerop in de voetbalpiramide te slagen. Iets dat hem zeker zal lukken met zijn kwaliteiten en ambitie. Stormvogels ziet hem dan ook met lede ogen vertrekken. Patrick heeft als beginnend trainer zijn kans bij Stormvogels gekregen en ook prachtig ingevuld. Stormvogels is Patrick dankbaar voor wat hij heeft opgebouwd binnen en buiten de selectie.

Op zijn beurt is Patrick Stormvogels dankbaar voor de geboden kansen en de goede faciliteiten,en uiteraard ook voor de instelling van zijn spelers. Hij kijkt met plezier terug op een mooie beginperiode als trainer. Het moment is aangebroken om een volgende stap te zetten.

Uiteraard wordt dit seizoen eerst nog met volle ambitie en overtuiging afgemaakt. Het bestuur van Stormvogels is al direct begonnen met het zoeken naar een geschikte opvolger.